Kurs nurkowy Bielsko BiałaZacznij podwodną przygodę z naszym centrum nurkowym Bielsko Biała

Zacznij podwodną przygodę z naszym centrum nurkowym w Bielsku-Białej

Dzięki odbyciu Nurkowania Bielsko-Biała możesz poznać podwodny świat oraz zdobyć cenne doświadczenie nurkowe. Poza tym weźmiesz udział w nurkowaniu na wodach otwartych i zamkniętych. Nurkowanie Bielsko-Biała możesz ukończyć w centrum nurkowym Bielsko-Biała. Jeśli dopiero jesteś początkującym nurkiem i zaczynasz swą przygodę z nurkowaniem, to warto ukończyć podstawowy kurs nurkowy Bielsko-Biała. Po zaliczeniu tego kursu możesz zapisać się też na inne kursy nurkowe Bielsko-Biała. Kiedy uda Ci się zaliczyć kurs nurkowy Bielsko-Biała, na który możesz się zapisać w centrum nurkowym Bielsko-Biała, to uzyskasz certyfikat, który zapewni Ci przeprowadzanie samodzielnych nurkowań na wodach otwartych oraz zamkniętych Bielsko-Biała. Ponadto kurs ten umożliwi Ci nurkowanie z partnerem, który ma ten sam stopień nurkowy co Ty lub wyższy. Gdy pozytywnie zaliczysz podstawowy kurs nurkowy Bielsko-Biała, to będziesz mógł dalej się rozwijać i schodzić pod wodę na głębokość 18 metrów. Gdy zdasz kurs nurkowy Bielsko-Biała, to możesz udać się na safari nurkowe oraz jeździć także na inne wyjazdy nurkowe Bielsko-Biała. Jeśli dokonasz zapisu do centrum nurkowego Bielsko-Biała, to przeżyjesz niezapomnianą przygodę z nurkowaniem Bielsko-Biała. Twoje nurkowanie Bielsko-Biała przebiegnie w dużo bezpieczniejszy sposób dzięki pomocy centrum nurkowego Bielsko-Biała. W centrum nurkowym Bielsko-Biała pracują świetnie wykwalifikowani instruktorzy nurkowania, którzy z sporym zapałem i entuzjazmem przygotują Cię do nurkowania. Jeżeli jesteś ciekawy kursów nurkowych Bielsko-Biała, to warto odwiedzić nasze centrum nurkowe Bielsko-Biała.

Podstawowy kurs nurkowy Bielsko Biała dla dorosłych

Podstawowy kurs nurkowy w Bielsku-Białej dla dorosłych

Jeżeli chciałbyś odbywać nurkowania w dużo bezpieczniejszy sposób, to koniecznie ukończ  kurs nurkowania PADI Bielsko-Biała. Kurs nurkowy PADI Bielsko-Biała przygotuje Cię do przeprowadzania profesjonalnych nurkowań na różnego typu zbiornikach wodnych. Jeśli uda Ci się pozytywnie ukończyć kurs nurkowy Bielsko-Biała, to będziesz świetnie przygotowany do nurkowania. Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z nurkowaniem, to zapisz się na kurs nurkowania dla początkujących Bielsko-Biała. Szkoła nurkowa Bielsko-Biała prowadzi bardzo dobrze wykwalifikowana kadra instruktorów nurkowania, która zadba o to, abyś był świetnie przygotowany do nurkowania w każdych warunkach. Jeżeli rozważasz to, aby rozpocząć nurkowanie, ale nie masz jeszcze przeszkolenia, to zapisz się do szkoły nurkowej Bielsko-Biała. Centrum nurkowe Bielsko-Biała poleca w swej szerokiej ofercie kursy nurkowe na różnych poziomach zaawansowania, dla początkujących i tych bardziej zaawansowanych nurków. Jeżeli chciałbyś być świetnie przygotowany do nurkowania, a także mieć dostęp do wysokiej jakości materiałów szkoleniowych, to zapisz się do szkoły nurkowej Bielsko-Biała. Jeżeli pozytywnie zaliczysz podstawowy kurs nurkowy Bielsko-Biała, to zdobędziesz nowe nurkowe kwalifikacje. Jeśli chciałbyś przeprowadzić nurkowanie próbne Bielsko-Biała, to możesz to zrobić w centrum nurkowe Bielsko-Biała. Jeśli pozytywnie zaliczysz podstawowy kurs nurkowy dla dorosłych Bielsko-Biała, to staniesz się bardziej wykwalifikowanym nurkiem, nie będziesz już amatorem nurkowania. Jeśli marzysz o tym, aby poznać procedury bezpiecznego nurkowania, to ukończ podstawowy kurs nurkowy dla dorosłych Bielsko-Biała. Jeśli zaliczysz podstawowy kurs nurkowy dla dorosłych Bielsko-Biała, to możesz odbyć też inne szkolenia nurkowe w centrum nurkowe Bielsko-Biała.

Podstawowy kurs nurkowy Bielsko Biała dla dzieci

Podstawowy kurs nurkowy w Bielsku-Białej dla dzieci

Jeśli Twoje dziecko marzy o nurkowaniu i ukończyło 8 rok życia, to zapisz je na podstawowy kurs nurkowy dla dzieci Bielsko-Biała. Centrum nurkowe dla dzieci zagwarantuje Twojemu dziecku świetne przygotowanie do nurkowania w bezpiecznych warunkach. Podczas podstawowego kursu nurkowego dla dzieci Bielsko-Biała Twoje dziecko będzie miało dostęp do najlepszej jakości sprzętu nurkowego i materiałów dydaktycznych. Jeżeli Twoje dziecko chce nurkować, to nie zwlekaj, tylko zapisz je na podstawowy kurs nurkowy dla dzieci Bielsko Biała.  Podstawowy kurs nurkowy dla dzieci Bielsko-Biała nauczy Twoje dziecko  profesjonalnego poruszania się na wodach otwartych oraz zamkniętych. Jeśli Twoje dziecko pozytywnie ukończy podstawowy kurs nurkowy dla dzieci Bielsko-Biała, to zostanie profesjonalne przygotowane do nurkowania.  Jeśli Twoje dziecko chce poznać, jak nurkować w bezpieczny sposób, to zapisz je na podstawowy kurs nurkowy dla dzieci Bielsko-Biała. Jeśli Twoje dziecko ukończy podstawowy kurs nurkowy dla dzieci Bielsko-Biała, to będzie mogło się dalej rozwijać poprzez odbycie innych szkoleń nurkowych w naszym centrum nurkowym w Bielsku-Białej.

Program podstawowego kursu nurkowania Bielsko Biała

Program podstawowego kursu nurkowego w Bielsku-Białej

Na podstawowym kursie nurkowym Bielsko-Biała nauczysz się w jaki sposób obsługiwać sprzęt nurkowy oraz przeprowadzać dużo bezpieczniejsze nurkowania. Poza tym dowiesz się, jak działać w trudnych podwodnych sytuacjach. Podczas podstawowego kursu nurkowego Bielsko-Biała będziesz brał udział w zajęciach teoretycznych oraz praktycznych. Na część praktyczną składają się zajęcia na basenie oraz wodach otwartych. Na zajęciach teoretycznych będziesz korzystał z wysokiej klasy materiałów szkoleniowych. Podczas zajęć praktycznych będziesz miał okazję ćwiczyć na prywatnym basenie nurkowym Bielsko-Biała. Z kolei podczas odbywania nurkowania na wodach otwartych będziesz mógł ćwiczyć na najbliższych akwenach wodnych. Podstawowy kurs nurkowy Bielsko-Biała otworzy przed Tobą nową ścieżkę  kariery nurkowej. Jeśli uda Ci się dobrze zaliczyć podstawowy kurs nurkowy Bielsko-Biała, to otrzymasz certyfikat nurkowy Bielsko-Biała. Certyfikat ten jest uznawany w wszystkich organizacjach nurkowych świata. W centrum nurkowym Bielsko-Biała możesz postawić na dalszy rozwój oraz korzystać z różnego rodzaju sprzętu nurkowego Bielsko-Biała.

Co zyskasz kończąc podstawowy kurs nurkowy Bielsko Biała ?

Co zyskasz kończąc podstawowy kurs nurkowy w Bielsku-Białej?

Gdy ukończysz podstawowy kurs nurkowy Bielsko-Biała, to będziesz świetnym nurkiem  Bielsko-Biała, a także będziesz mógł się pochwalić uprawnieniami nurkowymi na poziomie OWD. Gdy zdobędziesz te uprawnienia, to możesz nurkować z partnerem nurkowym na głębokości do 18 metrów pod wodą. Po zdaniu podstawowego kursu nurkowego Bielsko-Biała będziesz mógł brać udział także w innych szkoleniach, na przykład w kursie OWD Bielsko-Biała. Nasza szkoła nurkowa Bielsko-Biała oferuje także inne kursy nurkowe Bielsko-Biała na dużo wyższym poziomie. U nas możesz równierz zaliczyć kursy nurkowe Bielsko-Biała na przewodnika nurkowego, divemastera oraz instruktora nurkowania Bielsko-Biała. Dzieci, które uczestniczą w podstawowym kursie nurkowym Bielsko-Biała mają uprawnienia do nurkowania na głębokości do 12 metrów. Szkoła nurkowa Bielsko-Biała przygotuje nurków Bielsko-Biała do nurkowania na najwyższym poziomie. Jeśli rozważasz to, aby nurkować na zawodowym poziomie, to szkoła nurkowa Bielsko-Biała jest dla Ciebie przeznaczona.

Kursy nurkowe Bielsko Biała. Kontynuacja szkolenia nurkowego

Kursy nurkowe Bielsko-Biała. Kontynuacja szkolenia nurkowego

Kiedy zdasz podstawowy kurs nurkowy Bielsko-Biała, to możesz szkolić się na dużo wyższych poziomach. Jeśli chciałbyś dalej uczęszczać na kurs nurkowy, to AOWD Bielsko-Biała, czyli Advanced Open Water Diver PADI Bielsko Biała idealnie do Ciebie pasuje. Jeżeli interesuje Cię nurkowanie na większej głębokości niż 30 metrów, to ukończ kurs Deep Water Diver PADI Bielsko Biała. Jeżeli chciałbyś poznać tajniki nawigacji podwodnej, to idealnym rozwiązaniem będzie zapisanie się na kurs Nawigacja Podwodna PADI Bielsko Biała. Jeżeli marzysz o udzielaniu pierwszej pomocy innym, to ukończ kurs Rescue PADI Bielsko Biała. Kurs nurkowy Suchy Skafander PADI Bielsko-Biała jest dla tych, którzy nie lubią nurkować w zimnie i chcą odczuwać komfort podczas nurkowania. Jeśli chcesz zostać bardzo dobrze wykwalifikowanym nurkiem Bielsko-Biała i umieć sobie radzić w trudnych warunkach, to zapisz się na szkolenia nurkowe Bielsko-Biała.

Zapraszamy do centrum nurkowego BeskidDivers w Bielsko Biała

Rozpocznij przygodę z nurkowaniem już dzisiaj w centrum nurkowym Beskid Divers w Bielsko Biała. Zapisz się na podstawowy kurs nurkowy w Bielsko Biała. Z nami spełnisz swoje marzenia!

Nasze biuro jest dla Was czynne codziennie w godz. 6:00 – 22:00

Zapisz się na kurs

Nie zwlekaj i zapisz się na Podstawowy kurs nurkowania OWD

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Administratorem Państwa danych osobowych jest: Centrum Nurkowe BESKID DIVERS, ul. Chełmska 5, 43-300 Bielsko-Biała. Uprzejmie informujemy, że Państwa dane osobowe są przetwarzane w celach związanych ze świadczeniem usług przez naszą Firmę oraz w celach kontaktowych. Ponadto, mają Państwo prawo do wglądu, aktualizacji, sprostowania bądź usunięcia danych osobowych oraz złożenia skargi do organu nadzoru.
Więcej informacji na temat polityki ochrony danych osobowych w naszej Firmie mogą Państwo uzyskać pod adresem: polityką prywatności

Tylko u Nas Zrobisz Podstawowy Kurs Nurkowy  OWD Padi w Bielsku Białej :

  • Jedynym Autoryzowanym 5 Gwiazdkowym Centrum Nurkowym PADI w woj. Śląskim
  • Jedynym  Licencjonowanym  Centrum Nurkowym IANTD na południu Polski
  • Na prywatnym basenie z ciepłą wodą
  • Zajęcia basenowe maksymalnie 4 osoby na 1 instruktora nurkowania
  • Nurkowania na wodzie otwartej maksymalnie 2 osoby na jednego Instruktora nurkowania
  • Idealnie dopasowany  sprzęt nurkowy
  • Kurs Nurkowy przeprowadzany w dowolnych wybranych przez Ciebie godzinach 7 dni w tygodniu od 6 :00  do 22 :00
  • zajęcia teoretyczne i egzamin teoretyczny możesz wykonać online  na swojej kanapie w domu

Odpowiedzi na Wasze najczęstsze pytania odnośnie podstawowego kursu nurkowania

Jak bardzo muszę być sprawny fizycznie by zacząć nurkować ?

Aby nurkować powinniśmy dobrze cuć się w wodzie i mieć ogólnie przyjętą dobra sprawność fizyczną. Ważne badania lekarskie dopuszczające do nurkowania musimy zobaczyć na początku kursu

Czy muszę przejść badania lekarskie ?

Badania wystarczą od lekarza rodzinnego.

Czy muszę mieć swój własny sprzęt nurkowy  ?

Docelowo sytuacją idealną jest mieć swój własny sprzęt i My jako centrum chętnie ten sprzęt na własność pomożemy skompletować. Początkowo My zapewniamy całe wyposażenie na kurs (cena wliczona za kurs) , wyjątek ABC maska, rurka, płetwy

Czy dzieci mogą nurkować ?

Rodzice sami muszą podjąć świadomą decyzję czy ich dziecko powinno nurkować? Jeśli uważają, że tak podpisują szereg oświadczeń dotyczących aspektów prawnych. Standardy zaś wskazują 18 lat-kursant osobiście decyduje się na kurs lub ma ukończone15 lat z pisemną zgodą opiekuna prawnego. Młodzieżowe stopnie zaś wskazują ukończone 8 lat z pisemną zgodą opiekuna prawnego.

Gdzie się ubezpieczyć ?

Ważny jest zakres ubezpieczenia i jakie planujemy wykonywać nurkowania i gdzie? Najbardziej popularne ubezpieczenia dla nurków oferuje DAN i HESTIA

Czy są ukryte jakieś  koszty podstawowego kursu nurkowego ?

Nie ma

Gdzie odbywają się zajęcia podstawowego kursu nurkowego?

Część teoretyczna to głównie nauka własna; spotykamy się w naszej siedzibie aby wytłumaczyć niezrozumiałe dla kursanta elementy wiedzy i oczywiście na egzaminach. Część basenowa odbywa się na naszym prywatnym basenie w Bielsku Białej , Nurkowania to głównie krakowski Zakrzówek lub Jaworzno. Nurkowania można dokończyć również na zagranicznym wyjeździe.

Czy są organizowane wyjazdy nurkowe ?

Oczywiście! Zarówno na lokalne nurkowiska (nasi absolwenci mają stałe zaproszenie pod nasze wiaty nurkowe) jak i zagraniczne w mniej lub bardziej popularne kierunki nurkowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszym kalendarzem.

Jak głęboko będę mógł nurkować po podstawowym kursie nurkowym ?

Podstawowy kurs nurkowania  uprawnia do nurkowania partnerskiego na głębokość do 18m

Co będę potrafił po podstawowym kurie nurkowania ?

Absolwenci kursu podstawowego umieją bezpiecznie samodzielnie zaplanować przygotować i wykonać nurkowanie w systemie partnerskim do czego gorąco zachęcamy po zakończonym podstawowym kursie nurkowym.

Jakie są możliwości dalszych szkoleń nurkowych w Bielsku Białej ?

Możliwość kontynuacji edukacji jest szeroka, można robić specjalizacje nurkowe, które nas interesują lub robić wyższe stopnie dające nam większe uprawnienia nurkowe . Niektórych interesują nurkowania techniczne lub ratownictwo nurkowe. W naszym centrum nurkowym  możesz zdobyć wszystkie uprawnienia do instruktora nurkowania włącznie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną.

Gdzie będę mógł nurkować po podstawowym kursie nurkowym , i czy będę miał z kim nurkować ?

W Polsce jest wiele popularnych miejsc nurkowych, czyste jeziora, zalane kamieniołomy, niektóre posiadają mniej lub bardziej rozbudowana infrastrukturę nurkową. Zagranica oferuje wiele ciekawych destynacji. Jeżeli nie masz partnera nurkowego na podstawowym kursie nurkowym  na pewno takiego poznasz  Na zorganizowanych wyjazdach partnerzy wybierani są zwykle pod względem umiejętności. Generalnie nurkowanie to doskonała okazja do poznawania nowych ludzi.

Czy można zrobić podstawowy kurs nurkowania za granicą np. Egipt ,Chorwacja ?

Z nami kurs nurkowy można zrobić, dokończyć kurs nurkowania  w zasadzie wszędzie. Wyjazdy staramy się tak zorganizować, aby najlepiej „wykorzystać” dane miejsce, dlatego czasem lepiej teorię i baseny zrobić w kraju.

Czy egzamin jest trudny do zdania ?

Materiały do zajęć teoretycznych są tak stworzone, że naprawdę każdy jest w stanie przyswoić sobie wiedzę, użycie wielu mediów; quizy, pytania sprawdzające, tablice, filmy, książki sprawia, że wiedza dociera do wzrokowców, i słuchowców i innych …owców, zresztą poprawki też są dla ludzi